Meteoroloji den Hayati Uyarı Geldi

17657 izlenme28 Temmuz 2017
Reklamlar
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, dün İstanbul'u vuran yağış için bugün de Marmara'daki diğer illerde dikkatli olunmasını önerdi. İBB, son tahmine göre İstanbul'da yağışların akşam saatlerine kadar aralıklarla devam edeceğini söyledi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi'nin güney ve doğusu için gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu, yağışın Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde kuvvetli (21-50 kilogram) olmasının beklendiği bildirildi.

AKŞAMA DA DİKKAT

Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, bugün akşam saatlerinde Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurdun kuzeybatı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışların beklendiği belirtilerek, yağışların Edirne ve Kırklareli çevrelerinde çok kuvvetli (metrekareye 51-75 kilogram), Çanakkale, Tekirdağ ve İstanbul'un batı çevrelerinde ise kuvvetli (metrekareye 21-50 kilogram) olmasının beklendiği bildirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü Damat Adayı Oparasyon İle Yakalandı Erzurum ve Hakkari'den acı haber geldi: 3 asker şehit oldu son dakika deprem oldu Düğünde Baldızı Gören Damat Dayanamadı Ve..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Saba Tümer Fena Yakalandı