Meteoroloji den Hayati Uyarı Geldi

17656 izlenme28 Temmuz 2017
Reklamlar
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, dün İstanbul'u vuran yağış için bugün de Marmara'daki diğer illerde dikkatli olunmasını önerdi. İBB, son tahmine göre İstanbul'da yağışların akşam saatlerine kadar aralıklarla devam edeceğini söyledi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi'nin güney ve doğusu için gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu, yağışın Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde kuvvetli (21-50 kilogram) olmasının beklendiği bildirildi.

AKŞAMA DA DİKKAT

Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, bugün akşam saatlerinde Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurdun kuzeybatı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışların beklendiği belirtilerek, yağışların Edirne ve Kırklareli çevrelerinde çok kuvvetli (metrekareye 51-75 kilogram), Çanakkale, Tekirdağ ve İstanbul'un batı çevrelerinde ise kuvvetli (metrekareye 21-50 kilogram) olmasının beklendiği bildirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİM ÇALIŞANI KAFAYI YİYOR, KIRMIZI BEZE DİKKAT EDİN Flash TV’nin ünlü sunucusu kazayla arkadaşını vurdu Devlet 60 Bin Memur Alıyor Sibel Can Eski Film Sahnesi Herkesi Hayrete Düşürdü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ARTIK BÖYLESİNİ GÖREN YOK ARTIK DEDİ VE HAYRANLIKLA İZLEDİ