Yarışmacının hakkı yendi

1025 izlenme29 Haziran 2017
Reklamlar
ATV ekranlarında Murat Yıldırım'ın sumunuyla ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışma tarihine geçecek bir olay yaşandı.
27 yıldır Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nda keman çalan Tangör Ertaş'a "Oturan Adamlar, Baloncu ve Paris'te Bir Sokak Tabloları ile ünlü ressam kimdir?" sorusu yöneltildi.
İKİ JOKER HAKKINI KULLANDI

Tereddütte kalan yarışmacı, telefonla joker hakkını kullandı. Ancak arkadaşının verdiği cevaptan tatmin olmayan Ertaş, sürenin bitmesine 5 saniye kala yarı yarıya joker hakkını da kullandı. Fikret Mualla şıkkı üzerinde karar kılan yarışmacı, cevabını verdi.
"SON KARARIM" DEMEYİNCE ELENDİ

Ancak Ertaş doğru cevabını vermesine karşın "son kararım" demediği ve süre bittiği için yarışmaya veda ederek büyük hayal kırıklığı yaşadı.
MURAT YILDIRIM'A BÜYÜK TEPKİ

Heyecanlı olduğu gözlenen yarışmacıya süresinin bittiğini hatırlatmayan Murat Yıldırım, yarışmayı takip edenler tarafından sert sözlerle eleştirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canlı Yayında İnanılmaz Kaza Yoga Yapan Kızın Rezil Olduğu Anlar Düğünde İnanılmaz Kaza Gelin Dekoltesinin Kurbanı Oldu Hakan Altun Hüsnü Şenlendirici Süper Bir Yorum

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gülmekten sizi kıracak şakalar, sevgilisine öyle bir şaka yaptı ki